Minust

 

Ma olen alati fotokunsti armastanud, kuna minu arust pole paremat viisi hetke ning emotsiooni talletamiseks. Ja mida kaunim, kunstilisem, hingelisem on fotojäädvustus, seda paremini ta emotsioone endas edasi kannab. Just seetõttu otsin ma alati kaamerasilmaga ka neid spontaanseid ja ehedaid hetki.

Vaikselt olen astunud fotograafias oma esimesi samme ning nüüd olen jõudnud punkti, mil julgen end (algaja) fotograafiks nimetada. Mul on veel pikk tee minna ning palju õppida, enne kui julgen end päris professionaaliks nimetada. Selleni jõudmiseks tuleb aga harjutada, harjutada, harjutada ning seetõttu töötan heameelega inimestega, kellele minu fotod meelt mööda on ning kes usaldavad end minu modellideks.

Elu on kuidagi nii läinud, et peamiselt on minu kaamera ette sattunud pered ja väikesed lapsed. Ka vastsündinu fotograafia on minu jaoks põnev ning selles valdkonnas soovin veelgi enam end arendada. Aga kindlasti ei tähenda see, et minu juurde ei võiks tulla mistahes koosseisus ning uutele huvitavatele pakkumistele olen ma ka alati avatud!

Nii, et kohtumiseni fotosilma ees!

Hinnakirja leiad SIIT!